İşsizdi,İşi Olanlardan fazla Kazanmaya Başladı.Nasıl mı?

Geleceğin Ekonomisi

Evde oturarak internetten çalışmak
sıradaki ekonomik patlama mı?

İşsiz bir anne ayda 1000 TL kazanıyor.

Leyla Bilir şimdi sadece büyük uluslararası şirketlerin anketlerini doldurarak daha fazla para kazanmak için internet kullanıyor. Onunla muhteşem hikayesi hakkında röportaj yaptım ve başarısıyla alakalı her adımı açıkladı.

Biz insanların evde rahat bir şekilde yarı zamanlı çalışabilmelerini sağlayacak işleri araştırıyoruz.

Leyla Bilir evde kendi bilgisayarıyla internetten çalışarak günde 350 TL kazanıyor.

1. Adım:

Survey Income Kit`ini al.

2. Adım:

Yönlendirmeleri takip et ve bir hesap aç. Sana tamamlaman için anketler gönderecekler. Herşeyi takip ediyorlar.

3. Adım:

Ödemeni al. Banka çekini ya da direk hesabına para yatırılmasını seçebilirsin.

Hiç internetten çalışmayı düşündünüz mü?

Leyla Bilir bir gün internette basit bir form doldurana kadar evde çalışarak bir işe sahip olabileceğini hiç düşünmemişti. Bilmeden önce, boş zamanlarında para kazanmanın basit bir yolunu keşfetti.

Bir arkadaş geçen ay bana Leyla`nın deneyiminden bahsetti ve böylece onun hikayesini bizim yerel iş raporumuzda yayımlamaya karar verdim. Bana onun şaşırtıcı hikayesini anlattı. “Aslında internet kullanarak ayda 7500-10500 TL arası bir miktar kazanıyorum. İlk başlarda, boş zamanlarımda çalışarak gelirimize katkıda bulunmak için çok iyi bir yoldu. Şimdi ise eski işimdekinden daha çok para kazanıyorum! Ki evde oturarak haftada sadece 10-15 saat çalıştığımı düşünmek çok şaşırtıcı.”

İnternetten çalışmak Leyla ve ailesini geçindirmek için yerel bir üretim şirketinde saatlerce çalışan kocası için beklenmedik bir ekonomik kazanç oldu. “Çok sıkı çalışıyorum ve daima paramızı korumak ve daha fazlasını kazanmak için uğraşıyorum, böylece bizim gençken yakalayamadığımız fırsatları çocuklarımıza verebiliriz.”

Ona bu olağanüstü yolculuğa nasıl başladığını sordum. “Bir gün internette geziyordum ve büyük bir restoran zincirinin yeni hamburgerleri hakkında insanların düşüncelerini sorduğunu okuyordum. Biz dün gece orada yemek yemiştik, böylece neden hoşlandığımı onlara söylemek iki dakikadan kısa sürdü. Bana yorumlarımdan dolayı teşekkür ettiler ve 15 TL verdiler! Bu uluslararası şirketlerin düşüncelerim için bana para vermekte bu kadar istekli olduklarını görmek beni şaşırttı! Ne kadar basit olduğunu görmek beni çok heyecanlandırdı ve bunun gibi anketlerden daha fazlasını doldurmak için araştırmaya başladım. Yeterli araştırma sonucunda bu uluslararası şirketlerin ürünleri hakkında piyasa araştırması yapmalarına yardımcı olan bir şirket buldum. Survey Income Kit için üye olduktan sonra, ayda 7500 TL`den fazla para kazanmaya başladım. Oldukça basit, bilgisayar canavarı değilim, ama internet kullanabiliyorum. Her gün bana bir liste dolusu anket gönderiyorlar ve ben hangilerini istersem onları seçiyorum. Hatta hiçbir şey satmama gerek yok ve kimsenin de bir şey satın almasına gerek yok. Popüler ve ünlü markaların ve şirketlerin benim düşüncelerime değer vermeleri çok güzel bir duygu.”

Siz de trilyonlar kazanabilirsiniz vaatleri veren internet siteleri ile karşılaşanlar için Leyla burada böyle bir vaadin verilmediği ve o tarz sitelerin birçoğunun kazanabileceğiniz miktarlar hakkında yanlış izlenim verdikleri konusunda uyarıyor. “Hiçbir zaman kimseye trilyonlarkazanabileceğini söylemiyoruz, zaten sanırım trilyonlar kazanamayacağınızı size söyleyen TEK internet sistemi de bu. Ancak, benim tam zamanlı işimi değiştirdiğim gibi, evden yasal yollarla elde edebileceğiniz bir gelir yaratabilirsiniz.”

Kısacası, Leyla Bilir evde boş zamanlarını kullanarak rahat bir şekilde para kazanmak için basit Survey Income Kit`i kullanabiliyordu.

Leyla daha önce hikayesini hiç paylaşmadı, onun da izniyle halka açık bir şekilde yayımlıyoruz.

Alakalı Bağlantılar: Survey Income Kit

Eylül 5, 2010 | Kategori: Ekonomi Haberleri
Bu yazıya verilen cevapları oku

Mehmet

Bunu hiçkimse denedi mi? Gerçekten evden çalışarak iyi para kazanabilir misin?

Ali

Zamanlama bu kadar iyi olabilirdi, karım ve ben de bu işle uğraşıyoruz ve bu bizim cevabımız.

Necati

Mehmet`e, şu anda ben kullanıyorum ve gayet iyi işliyor! Kit için para verdim, iki üç gün içinde aldım, hesabımı açtım ve o zaman bu zamandır bu işle uğraşıyorum. İlk hafta 432 TL kazandım ve ikinci hafta kazancımı ikiye katladım. Daha sonra günde 750 TL`ye kadar ulaştım! Kazanabildiğim kadar fazla para kazanıcam.

Nil

Bilgiler için teşekkürler, bu olaya 3 hafta önce başladım. Toplamda 2850 TL olacak şekilde 2 çek aldım, Acayip süper!

Mert

Gerçekten mi? Ben bir şey denedim ama hiç bir şey olmadı. Ayda 750 TL yapmıştım ama bu iki yıl önceydi. Tekrar deneyeceğim.

Müge

Ben de hikayemi eklemek istiyorum; bence herkes bunu duymak ister. Ben de daima evde çalışma fırsatları konusunda tedirgindim, çünkü gerçek gibi durmuyorlardı. Ama arkadaşım işten çıkarılınca, biraz korkmuştum. Herhangi bir duruma karşın yedek bir planımın olmasını istedim. Bu nedenle tavsiyene uyarak Survey Income Kit`I satın aldım. Mükemmel bir şekilde işe yaradı –Anında para kazanıyordum! Sonunda korktuğum gibi işten kovuldum, ama Survey Income Kit`i kullandığımdan beri, geçimimi sağlayacak parayı kazandım. Şimdi ise işte kazandığımdan daha fazlasını kazanıyorum!

Kerem

Bu şeyle alakalı küçük bir bilgi. Çalışıyor ama en azından bir şekilde bilgisayar kullanmanız gerekli. Eğer eposta, vs. kullanabilirseniz, daha iyi olacaktır.

Yasemin

Daha yeni 4200 TL kazandım! Bu parayı 2 haftada kazanmış olmak çok süper.

Umut

bu çok güzel bir yazı. internetin kullanılmasıyla alakalı bilgi hoşuma gitti!

Metin

Bilmiyorum. Hala genel anlamda endişelerim var. Şimdiye kadar hiç evde çalışmadım.

Domain


Domain


  1. Arkadaşlar tüm yorumlarınızı ve soru-cevaplarınızı burada paylaşabilirsiniz. http://www.surveyetc.wordpress.com

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: