ANKET SİTELERİ

2010’un En Popüler Online,

Kolay  Para Kazanma Trendi..

“Anket doldurarak Para Kazanmak”

Üye olduğumuz anket doldur kazan siteleri içersinden en çok para kazandıran ve sorunsuz ödeme yapan siteleri burada yazdık.


PAID SURVEY ETC

Daha Fazla Ayrıntı İçin…http://meeurl.com/8293e7

Paid Survey Etc (En Eskilerden)

paid surveys etc

visit_official_site


Paid Surveys etc anket doldur para kazan şirketlerinin içersinde en eski olan anket şirketidir. Bu gerçekten çok önemli bir unsur, eski olmak aynı zamanda en güvenilir olmak demektir.

Paid Surveys etc kendini kanıtlamış bir anket doldurma sitesidir. Buda Surveyscout gibi büyük markalar ve büyük araştırma şirketleriyle çalışmakta. Yalnız Paid Surveys’te artı bir özellik daha var. Bu özellikte, anket doldurmaktan sıkıldığınızda size farklı alternatiflerde sunar. Bu alternetifleri görmek için tıklayın.

Dilerseniz bu sitelerden bir tanesine kaydolup aylık 500 $ civarı para kazanın, dilerseniz ikisine birden kayolun. İkisine birden kaydolursanız internetten anket doldurarak aylık 1000$ civarı para kazanmak elinizde.  Bunlar güvenilir şirketler. Rahatlıkla tavsiye ederiz.

Paid surveys etc ye kaydolmak ve % 50 indirim almak için buraya tıklayın.

Anket doldurarak para kazandıran siteler bunlarla sınırlı değil tabiki. Ücretsiz pek çok sayıda anket siteleri var. Gelirinizi daha da arttırabilirsiniz.

Yukarıda önerdiğimiz SurveyScout ve PaidSurveyEtc yabancı firmalar arasında en opüler olanlarıdır. Ayrıca çok sayıda anket firması bulabilirsiniz. Bizim bu iki anket firmasını önermemizin sabebi hem uluslararası çalışmaları, hem ücreti yüksek anketler göndermeleri, hemde büyük markalar ile çalıştıkları için daha sık anket göndermeleri.

Anket doldur sitelerine üye olduktan sonra profil bilgilerini tamamını doldurun.

Çoğu kullanıcımız bu durumu atlıyor ve anketlerim gelmiyor diye şikayetçi oluyor.

Anket doldurarak para kazandıran sitelerden bazıları siz kayıt olurken bu bilgileri size soruyor ve kaydınızı bu şekilde yapıyor. Bu firmalara kaydınızı yaptıktan sonra sitedeki profil sayfanıza girerek eksik bilginiz olup olmadığını kontrol edin. Eğer firma size kayıt esnasında kişisel bilgilerinizin yanında ek bilgiler sormamışsa sitenin içerisinde profil sayfanıza girerek bu bilgileri doldurun.

Bu neye yarayacak peki?

Firmalara pek çok anket yaptırmak isteyen firma anketler göndermekte. Örneğin ben bir ilaç firması sahibiyim. Romatizma ile alakalı ilaçlar üretiyorum. Bu anket sitesiyle görüşüyorum ve diyorum ki: 23-60 yaş arası bayan-erkek , lise mezunu, romatizma hastalığı olan, kredi kartı olan veya olmayan farketmez, 160 cm’den daha uzun, 55 kilodan daha ağır, adsl bağlantısı kullanarak internete giren kişilere bir anket yaptırmak istiyorum. Sorularımı hazırlayıp anket firmasına bu anketi teslim ediyorum.

Anket firması sitesinde bu özelliklere sahip olan tüm üyelerine bu anketi mail aracılığı ile gönderiyor. Eğer siz bu anket sitesinde kişisel bilgilerinizi tam girdiyseniz ve bu özelliklerle uyuşuyorsanız sizede bu anket gelecektir.

Bundan dolayı tüm bilgilerinizi tam olarak doldurup doldurmadığınızı her site için tek tek kontrol edin. Bu bilgileri site içerisinden “profil” my profil” “my account” vs gibi linkler vasıtasıyla değişebilirsiniz.
Bu firmalara kayıt olmak kadar önemlidir.

En çok anketler bilgisayar oyunları, sağlık problemleri, elektronik cihazlar, tatil alışkanlıkları, online hizmetler gibi konularda gelmektedir. Profil bilgilerinizi doldururken bu konu başlıklarını muhakkak seçin. Bunlara artı olarak kendi bilgilerinizide doğru olarak girin. Ne kadar fazla hobi, fobi vs girebiliyorsanız girin. Bu size gelecek olan anket sayısını arttıracaktır.

Türkiye de bize çok yabancı olsa da Avrupa da ve Amerika da anket doldurarak para kazanma firmaları oldukça yaygın. Son günlerde ülkemizde de oldukça popülerleşen bu internetten para kazanma sistemini başlamak istiyorsanız öncelikle bir Survey income kit almanız gerekiyor.

Anketten Para Kazanma Başarı Hikayeleri

İşsiz bir anne ayda 10000 TL kazanıyor.

“Leyla Bilir günün birinde internetten sıradan bir form doldurana kadar evde home office çalışıp para kazanabileceğini ve bir işe sahip olabileceğini hiç düşünmemişti. Farkında olmadan boş saatlerinde internetten para kazanmanın bir yolunu keşfetti.”

Arkadaşlarımdan biri bana geçen ay Leyla`nın tecrübelerinden bahsetti biraz. Ve bende onun başarı hikayesini burada yazmaya karar verdim. Bana onun ilginç ve bir okadarda şaşırtıcı öyküsünü anlattı.

“İnternetten her ay 7500-10500 TL civarı para kazanıyorum. İlk zamanlarda, boş saatlerimde çalışıp ek gelir oluşturmak için çok iyi bir yoldu. Fakat şimdi önceki işimden çok daha fazla para kazanıyorum! Evde oturduğum yerden haftada sadece 10-15 saat çalışarak bu parayı kazanmak çok şaşırtıcı.”

Leyla hanımın internetten para kazanma ve ailesini geçindirmesi, yerel bir şirkette çalışmakta olan kocası için gerçekten beklenmedik bir durum olmuş. Ona, bu para kazanma yolculuğuna nasıl başladığını sordum.

“Bir gün internette geziniyordum. Büyük bir restoran zincirinin yeni çıkan hamburgerleri konusunda insanların fikirlerini sorduğunu yazan bir yazıyı okuyordum.. Tesadüfen biz de bir gün önceki gece o restoranda yemek yemiştik, bu sayede neyden hoşlandığımı onlara belirtmek birkaç dakikadan fazla sürmedi. Yorumlarım için bana teşşekkür edip 15 TL’de para verdiler. Bu uluslararası anket firmalarının fikirlerim için bana para ödemekte bu kadar hevesli olduklarını görünce çok şaşırdım! Bu kadar kolay olduğunu görmek beni biraz heyecanlandırdı ve bunun gibi anketleri doldurtarak para ödeyen firmaları araştırmaya başladım. Biraz araştırdıktan sonra, uluslararası firmaların ürünleri hakkında piyasa araştırması yapmaları için anlaştıkları bir site buldum. Survey Income Kit için www.paidsurveysetc.com sitesine üye olduktan sonra, ayda 7-8 bin TL para kazanma ya başladım. Çok kolay, öyle bilgisayar canavarı da değilimdir, ama interneti güzel kullanırım. Her gün bana anket gönderiyorlar, yalnız ben işime gelenleri seçiyorum. Ücreti yüksek olmayanlarla uğraşmıyorum. Kimseye birşey satmakla uğraşmıyorum ve biriyle muhattap bile olmuyorum. Popüler markaların benim fikirlerime değer vermeleri gerçekten güzel bir his.”

Kısacası, Leyla Bilir evde boş geçirdiği zamanları kullanarak çok rahat bir şekilde para kazanmak için kolay Survey Income Kit`i (anket gelir kiti) kullanıyordu.SURVEY SCOUT

Daha Fazla Ayrıntı İçin…http://meeurl.com/403e95

Promo 3Promo 1Promo 2

Yabancı anket siteleri arasında bizim öncelikli olarak önerdiğimiz, en çok para kazandıran, avrupada pek çok kişiyi anket müpteleası yapan surveyscout sitesidir. Avrupada ve Amerikada bu işi yapan kişilerin anket doldurma siteleri listesinde  ilk sırada yer alır. Bu firma Uluslararası çalışır. Control Paneliniz inglizcedir fakat anketlere başlarken ilk sayfada anadilinizi seçmeniz istenir. Sağ üst köşeden dilinizi türkçe olarak seçip anketlerinizi doldurabilirsiniz. Sadece türkçe değil pek çok dilde ülkeye anket gönderilir. Surveyscout bizim öncelikli tavsiyemizdir.


Surveyscout hakkında detaylı bilgi ve üyelik resimli anlatım


surveyscout SurveyScout (En çok kazandıranlardan)
visit_official_site

En popüler sitelerden biridir. Surveyscout anket doldurarak para kazanma işinde en çok kazandıran olarak biliniyor. Bu site tek başına bile size çok güzel paralar kazandırabilir.   Survey Scout güvenilir ve kaliteli anket doldurma sitelerinden biridir.  Aşağıdaki resimlerde de görüldüğü gibi çalıştığı firmalar arasında Nike, CocoCola, Toyota, Warner Bros, Starbucks gibi dünya çapında şirketlerde bulunmakta.

Surveyscout uluslararası çalışır.  Türkiye de dahil dünyadaki hemen hemen her ülkeden katılımcıya kendi dilinde anketler gönderir. ( Bazı anket siteleri sadece kendi ülkesinden üyelerine anket gönderir. ) Surveyscout’un işinde çok ciddi bir anket firması olduğunu söyleyebilirim.Sitenin Kontrol Paneli ingilizce fakat ankete başlarken dilinizi soruyor. Türkçeyi seçerek anketleri  türkçe olarak doldurabilirsiniz.

Büyük firmaların anket işlerini yürüttüğü için diğer anket doldurma siteleri gibi pek anket bekleme sıkıntınız olmaz, güzel para kazandırır ve para alamama gibi bir durumunuz olmaz. Sürekli Anket doldurarak para kazanma işi yapanların en temel sitesidir. Anket başına 5-75 $ arasında bir ücret teklif ederler. Anketin uzunluğuna göre fiyat belirlenir.  Surveyscoutta anketler 20 dk’dan başlıyor. Çok ciddi bir anket şirketidir. Gelişigüzel cevaplar yerine düzgün cevaplar verirseniz size daima teklifi yüksek anketler gönderirler. Bu sitede anketleri gelişigüzel değilde okuyarak doldurmanızı tavsiye ediyorum, çünkü belli bir kalite skorunuz olacak ve siz anketleri kaliteli bir şekilde dolduruyorsanız gün geçtikçe 5 degil 15-20-50-70 vs. dolarlık anketleri yolayacaklardır. Tabi profilinize göre anket yollanacaktır. Herkese her anketi yollamıyorlar. Markaların taleplerine göre profilinize bakılarak anketler yollanıyor. Bir kişiye haftada 4-5 anket gelirken bir başkasına 1 anket gelebilir.

Tek dezavantajı üyeliğin küçük bir ücret karşılığında kabul edilmesi. Bunu yapmalarının sebebide kaliteli bir kitleye ulaşmak. Ödediğiniz parayı zaten ilk birkaç anketle geri alırsınız  Çünkü bu site ücreti yüksek anketler yollar.

Her zaman söylediğimiz gibi özellikle yabancı anket sitelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü en yüksek teklifi verenler bu siteleri. İnglizce bilmeniz şart değil.  Zaten cümleler çok kısa, google çeviri ile şıkların ne olduğunu anlayabilirsiniz.

Surveyscout şuanda %50 indirimli. Biz yazımızı yazarken fiyat 34$’a düşmüştü. Surveyscout’a  %50 indirimve  Daha Fazla Ayrıntı İçin…http://meeurl.com/403e95


Name / İsminizi yazın.

E-mail adresinizi de girdikten sonra  2. adımda aşağıdaki resimde görüldüğü gibi isim soyisminizi tekrar yazın.

Sonra  Primary E-mail kutusuna Birincil E-mail adresinizi yazın.

Re-Type Email yazan yere e-mail adresinizi tekrar yazın.

Country Turkey, ZIP/POSTAL CODE bölümüne bulunduğunuz ilin veya ilçenin poosta kodunu yazacaksınız.

Burada genelde herkez Türkiyenin posta kodu nedir diye google da aramaya başlar. Bir ülkenin posta kodu olmaz il yada ilçelerin posta kodu olur. Nerde yaşıyorsanız o şehrin posta kodunu yazın. Ülkemizdeki şehirlerin posta kodlarını aşagıdaki adresten öğrenebilirsiniz

http://www.ptt.gov.tr/tr/interaktif/postakodu4.php

Your Gender bölümünde cinsiyetiniz sorulmakta. Erkekler Male, bayanlar Female’li seçtikten sonra hemen sağındaki bölüme doğum tarihinizi giriyorsunuz.

ETHINICITY bölümünde Etnik kimliğiniz soruluyor. Size uygun bir seçenek görüyorsanız seçin Aksi taktirde Other Race’i seçerek devam edin.

Hemen altında şifremizide 2 defa girdikten sonra, harflerden oluşan captcha’yi de girin ve Submiz and Continue butonu ile işi bitirin.

Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi Buy Now yazan yere tıklayarak ödeme sayfasına gidin. Sağ tarafta Get it Free yani ücretsiz üyelik alın diyor ama siz aldanmayın. Tıkladıktan sonra Trialpay üzerinden size önereceği ürünlerdan birini satın aldığınız taktirde üyelik verdiğini söylüyor. Siz Buy Now bölümünden ödeme sayfasına gidin.

Üyelik ücreti 34$. Ama endişelenmeyin. Bir kaç ankette bu parayı kazanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanmaya başlamadan önce biraz para harcamanız gerekecek.

HARİKA

ANKET DOLDURMA

SİTELERİNDEN BİRİSİ DE

“SURVEY AT HOME “

Daha Fazla Ayrıntı İçin…http://meeurl.com/c91d91


  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: