Online Tüccar

Online Tüccarlık Nedir? Nasıl Yapılır?

Detaylı -Videolu anlatım ve Eğitimcinin sınırsız desteği…

KAZANÇ SİSTEMİ  “Çağatay Berker”


Sadece interneti kullanarak para kazanacaksınız.

Evinizde bilgisayarınızın başında çalışacaksınız

Günde 1-2 Saat ayırmanız yeterli olacak

Ürün almadan, riske girmeden para kazanacaksınız

En Güzel Yanı,

Hiç KİMSEYLE MUHATTAP OLMAYACAKSINIZ


KAZANÇ SİSTEMİ ,İçinde piyasadaki bir çok kitabın içeriğini barındıran yeni bir eğitim setidir. Neden sadece kitap değil de eğitim seti dediğimi birazdan anlayacaksınız. İnternetten para kazandıracak her yöntem ve yolu gösteren Kazanç Sistemi‘nin içinde aşağıda listelenen 5 farklı kitap bulunmaktadır;

1- Profesyonel Affiliate Marketing Eğitimi

2- Bedava Reklam Yöntemleri

3- Profesyonel Web Site Kurma Rehberi

(Kodlama Bilgisi Olmadan 5 Dakikada)

4- Kazanç Anket Sistemi

(5-75 $ Arası Para Veren 100 Anket Şirketi)

5- Facebook’tan Para Kazanma


Ayrıca Kazanç Sistemi ile birlikte 80 TL değerinde Google Adwords reklam kuponu ve 100 TL değerinde facebook reklam kuponu da hediye edilmektedir.

Sadece kuponları için bile 80TL verilerek bu kitap alınabilir.

Çünkü hangi kitabı alırsanız alın satış yapabilmek için reklam vermeniz ve bunun için bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

Bütçenizin 180TLlik kısmını size Kazanç Sistemi hediye ediyor zaten.

Profesyonel bir ekip tarafından alınan bol bonuslu Kazanç Sistemi sadece ekitapta anlatılanlarla yetinmeyen bu anlatımları ve uygulamaları videolarla destekleyen 200 MBlık bir eğitim paketinden oluşan dev bir arşiv adeta.

Genel olarak İnternetten Para Kazanma Eğitimi veren kitapların temel konusu olan Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) üzerinde yoğunlaşılmış olsa da bonusların arasında yer alan Kazanç Anket Sistemi ile sizlere apayrı bir kitap olan Anket Rehberlerinin içeriğinden faydalanma imkanı da sunuyor.

Biraz da bu eğitim sistmeini oluşturan Çağatay Berker’e kulak verelim.

Affiliate Marketing Nedir ?

Affiliate Marketing terimi Türkçeye Satış Ortaklığı olarak çevrilebilir. Aslında bu sistem temelinde dünyadaki en eski mesleklerden birisidir. En basit tabiriyle komisyonculuk olarak düşünebilirsiniz. Bir başkasının ürününü satarsınız ve bundan komisyonunuzu alırsınız. İşte Affiliate Marketing bu işin internet üzerinden yapılmasına denir. Son yıllarda internet ticaretinde en çok prim yapan sistemlerden birisidir. Böyle olması da son derece doğaldır çünkü bu sistem isteyen herkese internet üzerinden aracı herhangi bir kuruluş veya şirket olmadan gelir kazanma fırsatları sunarken ürün ya da hizmet sahiplerine de büyük kazançlar ve avantajlar sağlamaktadır. Peki nedir bu sistemin mantığı, ne gibi getirileri vardır, riskleri nelerdir gelin bunları inceleyelim biraz. Affiliate Marketing sistemi aslında internetin dünyayı ne kadar küçülttüğünün en güzel örneklerinden birisidir. Bu sistem sayesinde evinizde oturduğunuz yerden Japonyada tanımadığınız birine güzel bir kol saati satabilirsiniz ya da Moskova’daki birisine ihtiyacı olan grafik programının satışını yapabilirsiniz. Bu noktada herkesin aklına aynı soru geliyor sanırım. Sattığınız ürünü almak isteyen bu insanları nasıl bulacağım? İşin eğlenceli kısmı da burada başlıyor zaten. Siz onları bulmayacaksınız onlar sizi bulacak. Peki bu nasıl olacak? Cevabı basit Google ve diğer arama motorları yardımı ve tabi ki affiliate marketing sistemiyle çalışan bir internet sitesi yardımıyla.

Kazanç Anket Sistemi Nedir ?

Kazanç Anket Sistemi içinde 100 adet Anket Listesi barındıran affiliate marketing işinden kalan zamanlarını değerlendirmek isteyenler için hazırlanmış anket başına para veren firmalardan oluşmaktadır.

Web Sitesi Ve Blog Yöntemi Nedir ?

Kazanç Web Site Kurma Rehberi : Web Sitesi sahipleri normal satış ortaklarına göre 2 – 3 kat daha fazla para kazanmaktadır. Kazanç Web Site Kurma Rehberi size tasarım ve kodlama bilgisi olmadan web site kurmayı öğretir.

Blog : Web Sitesi satın almadan bedava açılabilen blog sitesi yine web site mantığında işler.

Web Sitesi Ve Bloğun Yararları: Normal satış ortaklığı linkinden tek bir ürünü pazarlarken blog veya web sitesinden bir çok ürünü pazarlayabilirsiniz. Bu da reklam maliyetinizi düşürür satış potansiyelinizi artırır.

Kazanç Sistemi Kazanç Planlaması Ve Konuları

Kazanç Sisteminin avantajı birbiri ıle alakalı konulardan oluşmasıdır.

Örneğin ;

– Önce bedava reklam kuponlarınızı alırsınız.

– Daha sonra affiliate marketing (Satış Ortaklığı) sistemine başlarsınız.

– Bedava reklam yöntemleri para kazanmaya başlamanızı hedefler

Ayrıca kazancınızı arttırmak için isteğe bağlı profesyonel bir web sitesi tasarımı eğitiminden de yararlanacaksınız.

Kazanç Sistemi Size Ne Öğretir?

Kazanç Sistemi size genel olarak Affiliate Marketing yani pazarlamacılık sistemini öğretir ve kazanacağınız parayı kademe kademe arttırmanın yöntemlerini anlatır.

Peki Kitabı Aldınız Hangi Adımları Uygulayacaksınız?

Öncelikle pazarlayacağınız ürün sitelerine üye olmayı öğreneceksiniz daha sonra bu ürünleri pazarlamak için etkili satış politikasını öğreneceksiniz ve bundan sonraki aşamalarda satış potansiyelini arttırmayı öğreneceksiniz. Bu adımları uygularken;

1-Başarılı Ürün Seçimi: Ürün analizleri

2-Etkili Kampanya Oluşturma: Basit gibi görünse de reklam metinleri ve anahtar kelimeler sizin en büyük silahınız

3-Blog, Web Sitesi: Google’un bedava bloglarını kullanarak az reklam maliyeti ile çok satış hedefleyeceksiniz.

4-Bedava Reklam Yöntemleri: Sosyal medya ağlarını kullanarak pazarlama yöntemlerini öğreneceksiniz.

Bunlara ek olarak birçok bonusla birlikte profesyonel olarak Affiliate Eğitimi alacaksınız. Ayrıca Kazanç Sisteminin bir avantajı da sadece yurtiçi değil yurtdışı pazarlamaya da yer vermesidir. Eğitimleri tamamladıktan sonra eğitimdeki örneklere bakarak kendinizi geliştireceksiniz.

Yazarın eğitim seti hakkındaki açıklamaları bunlar. Bir noktayı biraz açmak gerekebilir. Normalde bu sektöre girenlerin yaptığı işlem önce satış ortaklığı sistemlerine kayıt olup ardından reklam bütçesini cebinden karşılamaktır. Başarısız kampanyalar yüzünden giden reklam bütçesi motivasyonu bozmakta ve belki de bir sonraki kampanyanın başarısı nedenyile gelecek kazançtan sizi mahrum bırakabilir. Kazanç Sistemi ile 80TL gibi bir fiyata hem bir çok kitap içeriğien sahip videolu eğitimlerle desteklenen bu eğitim setine sahip olacaksınız hem de size verilen reklam kuponları ile reklam bütçenizden 180TL tasarruf edeceksiniz. Tabi yine son karar size ait…

ortakticaret
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: